Birželio 7-ą dieną 1-3 G klasių mokinimas Salantų gimnazijoje buvo organizuojama ugdymo diena –,,Turizmo diena“. Pirmos klasės mokiniai susipažino su Salantų RP direkcija ir M. Ivanausko zoologijos sodu, antrokai tyrinėjo Atgimimo ąžuolyną, trečių klasių mokiniai aplankė Salantų miesto bei apylinkių gamtos ir archeologinius paminklus, Salantų dvarą ir sodybą, ketvirtokai vyko į ekskursiją maršrutu: Salantai – Kalnalis – Nasrėnai – Klaipėda – Salantai.

1G-3G klasių mokiniai vyko į Platelius ir keliavo bei grožėjosi Platelių ežero pakrantėmis. 5-8 klasių mokiniai į turistinį žygį ėjo numatytais maršrutais, bet prieš tai jie turėjo įveikti kliūčių ruožą, kuris buvo įrengtas Salantų miesto parke. Kliūčių ruožą įrengti padėjo dalis 1G klasių mokinių. Jie taip pat kartu su mokytojais vertino, kaip mokiniai atlieka įrengtą kliūčių ruožą.  Turizmo diena praėjo gerai, mokiniai buvo linksmi, žvalūs ir patenkinti, o renginio pabaigoje visos klasės, kurios dalyvavo kliūčių ruože , buvo apdovanotos Padėkos raštais.
Turizmo dieną organizavo geografijos mokytoja Kleopa Janušauskienė ir biologijos mokytoja Rasa Bumblienė.

Kleopa Janušauskienė,
geografijos mokytoja