Seniūnai specialiais prizais kasmet apdovanoja mokinius, daugiausiai laimėjusius įvairiose olimpiadose ir konkursuose. Imbarės seniūnas tokiais prizais apdovanojo Robertą Diekontaitę (1Ga), Luką Žaranskį (2Ga) ir jų šeimas; Salantų seniūno prizais buvo apdovanoti Vidmantė Petrulevičiūtė (6 kl.), Erika Raišutytė (7a), Austėja Puotraitė (5 kl.), Gabrielė Drungilaitė (1Ga) ir jų šeimos; Kūlupėnų seniūnė apdovanojo Karolį Margį (8a), Samantą Gagilaitę (7b), Eglę Zaleckytę (8a) ir jų šeimas.
Puikių rezultatų pasiekė (tapo prizinių vietų laimėtojais) ir kolektyvai-komandos: už filmuką apie policininko profesiją Kretingos policijos komisariato atstovai apdovanojo 1G klasių mokinių komandą, už 2 vietą regioniniame konkurse ,,Šventas raštas – Dievo laiškas mums“ Salantų parapijos klebonas apdovanojo 5-os klasės mokinių komandą, taip pat buvo pasveikinti ir rajoninės viktorinos ,,Protų mūšis“, įvairių amžiaus grupių šaškininkų-šachmatininkų komandos, skautų organizacija, IMK.
Gimnazijos administracija kartu su klasių vadovais Padėkos raštais apdovanojo ir tėvelius bei gimnazijos darbuotojus, kurie per mokslo metus savanoriškai įsitraukė į įvairias veiklas: padėjo organizuoti įvairius renginius, ugdymo dienas, mokinių nuvežimą į konkursus.
Na, o šventės kulminacija – Metų mokinių apdovanojimas. Šiemet Metų mokinio nominaciją pelnė Edgaras Žioba (1-4 klasių grupėje) ir Gabrielė Drungilaitė (1G-4G klasių grupėje).

Salantų gimnazijos jaunųjų
žurnalistų būrelio informacija