Tradiciškai mokslo metams baigiantis Salantų gimnazija visus mokinius, įvairių olimpiadų ir konkursų laimėtojus, jų tėvelius, mokytojus sukvietė į Salantų gimnazijos Padėkos šventę. Šventę jau 15-tus metus padeda organizuoti Salantų miesto seniūnas Kazimieras Galdikas, Imbarės seniūnas Antanas Turauskis ir Kūlupėnų seniūnė Rita Lubiene. Šventėje buvo padėkota mokiniams, įvairių konkursų, olimpiadų, varžybų prizininkams, jų tėveliams, mokinių komandoms už įvairius pasiekimus ir, žinoma, mokytojams (šiemet buvo apdovanoti 24 mokytojai), padėjusiems mokiniams ruoštis olimpiadoms ir konkursams. Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Salantų parapijos klebonas Audrius Keršys.

Seniūnai specialiais prizais kasmet apdovanoja mokinius, daugiausiai laimėjusius įvairiose olimpiadose ir konkursuose. Imbarės seniūnas tokiais prizais apdovanojo Robertą Diekontaitę (1Ga), Luką Žaranskį (2Ga) ir jų šeimas; Salantų seniūno prizais buvo apdovanoti Vidmantė Petrulevičiūtė (6 kl.), Erika Raišutytė (7a), Austėja Puotraitė (5 kl.), Gabrielė Drungilaitė (1Ga) ir jų šeimos; Kūlupėnų seniūnė apdovanojo Karolį Margį (8a), Samantą Gagilaitę (7b), Eglę Zaleckytę (8a) ir jų šeimas.
Puikių rezultatų pasiekė (tapo prizinių vietų laimėtojais) ir kolektyvai-komandos: už filmuką apie policininko profesiją Kretingos policijos komisariato atstovai apdovanojo 1G klasių mokinių komandą, už 2 vietą regioniniame konkurse ,,Šventas raštas – Dievo laiškas mums“ Salantų parapijos klebonas apdovanojo 5-os klasės mokinių komandą, taip pat buvo pasveikinti ir rajoninės viktorinos ,,Protų mūšis“, įvairių amžiaus grupių šaškininkų-šachmatininkų komandos, skautų organizacija, IMK.
Gimnazijos administracija kartu su klasių vadovais Padėkos raštais apdovanojo ir tėvelius bei gimnazijos darbuotojus, kurie per mokslo metus savanoriškai įsitraukė į įvairias veiklas: padėjo organizuoti įvairius renginius, ugdymo dienas, mokinių nuvežimą į konkursus.
Na, o šventės kulminacija – Metų mokinių apdovanojimas. Šiemet Metų mokinio nominaciją pelnė Edgaras Žioba (1-4 klasių grupėje) ir Gabrielė Drungilaitė (1G-4G klasių grupėje).

Salantų gimnazijos jaunųjų
žurnalistų būrelio informacija