2019 m. liepos 19-ą dieną Salantų gimnazijoje įvyko 74-os abiturientų (jų auklėtoja Aina Stonkuvienė) laidos Brandos atestatų įteikimo šventė. Šiemet gimnaziją baigė ir Brandos atestatus gavo visi 20-imt abiturientų. Atestatus įteikė ir sveikinimo žodį tarė l. e. direktoriaus pareigas Lina Vaitkuvienė. Abiturientai taip pat apdovanoti ir gimnazijos Padėkos raštais už labai gerą ir gerą mokymąsi, už atskirų dalykų gerą mokėjimą ir kitas veiklas. Abiturientus sveikino ir Salantų miesto seniūnas Kazimieras Galdikas, Imbarės seniūnas Antanas Turauskis.

Šventėje pasidžiaugta gerais egzaminų rezultatais. Šiemet net trys abiturientai – Kotryna Meškytė, Marijus Žilinskis ir Martynas Kazakevičius – gavo aukščiausius įvertinimus (100 balų) iš anglų kalbos. Už labai gerą mokymąsi M. Žilinskis, o už geriausius egzaminų rezultatus Paulius Lukoševičius apdovanoti ir Alumnų draugijos, kurios pirmininkas Aivaras Daukantas, vienkartine šimto eurų stipendija.
Šventės pabaigoje nuoširdų atsisveikinimo žodį su gimnazija, jos mokytojais tarė abiturientai ir jų tėveliai.
Šventę organizavo 3G klasė.

Valentina Budrienė,
3G klasės vadovė