Vėliau nuvykome į Kuldygą, ji dažnai vadinama ,,Latvijos Venecija", nes upelis vingiuoja per kiemus ir net miesto gatves. Tai vienas gražiausių miestelių Latvijoje. Miestą garsina krioklys „Venta Rumba“, kuris yra didžiausias Europoje. Nuo seno tikėta, kad šio krioklio vanduo turi gydomųjų galių. Greta krioklio per Ventos upę driekiasi Senasis arkinis plytų tiltas –  vienas ilgiausių tokio tipo tiltų Europoje.

Pasigrožėję Kuldyga, vykome į Venspilį. Pamatėme gražiąsias Venspilio karvutes bei Mėlynosios vėliavos statusą turintį paplūdimį. Toliau aplankėme Jurkalnę. Šis kraštas turi gamtos suformuotą pasakišką vietovę, pasižyminčią dvidešimties metrų aukščio stačiu skardžiu prie Baltijos jūros. Grožėjomės nuo skardžio atsiveriančia panorama bei braidėme Baltijos jūros pakrante.

Kelionė paliko neužmirštamų įspūdžių. Esame dėkingi Salantų gimnazijai ir klasės vadovei  už galimybę aplankyti svečias šalis.

Monika Matevičiūtė, 1Gb klasė