1Gb ir 3G klasių mokiniai apsilankė Šauklių riedulyne, kur 40 ha aptvare yra įveista muflonų banda. Salantų regioninio parko ekologė Asta Bagočienė supažindino mokinius su jų biologija, elgsena. Užlipę į apžvalgos bokštą ir eidami pėsčiųjų taku, tikėjomės išvysti nors vieną raguotąjį, tačiau, deja, muflonas baikštus ir ne itin „bendraujantis“ gyvūnas, tad juos pamatyti nepavyko.

Kvėpuodami gaiviu kadagyno oro vaikščiojome pažintiniu taku. Mokiniai susikibę rankomis padarė širdelės formos ratą, kuris simbolizuoja mūsų meilę gyvūnams.

Išvyką organizavo mokytojos Rasa Bumblienė ir Kleopa Janušauskienė

Rasa Bumblienė,