Šių metų tolerancijos dienos tema – TOLERANCIJOS NAMAS. Salantų darželio „Rasa“ priešmokyklinio ugdymo jungtinės grupės ugdytiniai ir jų mokytojos dalyvavo šioje pilietinėje iniciatyvoje. Vaikai gamino, dekoravo namelių maketus, kūrė savo svajonių namus, kuriuose ir patys norėtų gyventi. Namai išėjo skirtingi, tokie, kokie ir mes patys. Tikimės, kad ne tik šiuose mūsų sukurtuose TOLERANCIJOS NAMUOSE, bet ir mūsų bendruomenėje vyraus pagarba ir pakantumas aplinkinių skirtumams.

Ugdytinės Ievos mamos iniciatyva darželio vaikams buvo parodytas spektakliukas „Žiogas ir skruzdėlė“, kurį suvaidino Grūšlaukės kultūros namų darbuotojai. Ši pamokanti pasaka paskatino vaikus pamąstyti ir padiskutuoti, kaip jie elgtųsi atsidūrę veikėjų vietoje, kokią pagalbą galėtų suteikti. Visi sutikome, kad malonu, kuomet su tavimi elgiamasi tolerantiškai – tave gerbia, priima, tau padeda, tavimi rūpinasi.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Estera Žilinskienė ir Edita Paulauskaitė