Pradinis Gimnazijoje vykdomas „Sveikatiados“ projektas

Gimnazijoje vykdomas „Sveikatiados“ projektas

Balandžio mėnesį 4–6 klasių mokiniai įsitraukė į „Sveikatiados" veiklą „Augink daržą".

Per gamtos ir žmogaus pamokas mokiniai sužinojo apie sėklų daiginimą, sėjimą, daigelių auginimą ant palangės, nes jie savo klasėse ant palangių augino pomidorus, pelargonijas ir prieskonines daržoves.
4b klasės mokiniai augina pelargonijas, kuriomis pasveikins savo mamytes Motinos dienos proga. Vaikai sužinojo, kaip tinkamai rūpintis ir prižiūrėti savo augalėlius. Ketvirtokams prižiūrėti augalus padeda jų klasės vadovė Jūratė Žiobienė.
5–6 klasių mokiniai atliko tyrimus su daiginamomis sėklomis ir daigais. Tyrimams vadovavo biologijos mokytoja Rasa Bumblienė.
Šie daiginimo ir auginimo darbai darniai įsiliejo į mokinių kasdienybę, suteikdami vaikams gimstančios gamtos gyvybės stebėjimo džiaugsmą. Galimybė prižiūrėti augalus ugdo atsakomybės jausmą, pagarbą gamtai.

Technologijų mokytoja Vladislava Budrienė

Augink daržą Augink daržą Augink daržą Augink daržą Augink daržą Augink daržą