Pradinis Gimnazijos delegacija grįžo iš tarptautinio draugystės festivalio Rusijoje

Gimnazijos delegacija grįžo iš tarptautinio draugystės festivalio Rusijoje

2017 m. gegužės 12–14 dienomis gimnazijos delegacija (28 mokinai ir 5 mokytojai) dalyvavo draugystės festivalyje „Jaunystės spalvos" Rusijoje.

Šiame jau 51-ajame festivalyje savo šalį, kultūrą, papročius pristatė latviai iš Priekulės vidurinės mokyklos, estai iš Tirvos gimnazijos, rusai iš Gdovo vidurinės mokyklos ir, žinoma, lietuviai iš Salantų. Gimnazijos delegacija puikiai pasirodė nacionaliniame koncerte, POP šou „Geriausias iš visų", kūrybinėse dirbtuvėse, sportinėse varžybose.
Už galimybę dalyvauti festivalyje, finansinę paramą dėkojame Kretingos rajono savivaldybei.

Delegacijos vadovė Vilma Gedvilienė

Festivalis Festivalis Festivalis Festivalis Festivalis Festivalis Festivalis Festivalis