Pradinis Regioninė gamtamokslinių tiriamųjų darbų konferencija „ŽMOGUS IR GAMTA“

Regioninė gamtamokslinių tiriamųjų darbų konferencija „ŽMOGUS IR GAMTA“

Gegužės 18 dieną Salantų gimnazijoje vyko regioninė gamtamokslinė tiriamųjų darbų konferencija „Žmogus ir gamta". Joje dalyvavo ir savo tiriamuosius darbus pristatė mokiniai iš Skuodo Praniškaus Žadeikio, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės, VšĮ Pranciškonų, Gargždų „Vaivorykštės" ir Salantų gimnazijų, Kartenos ir Baublių mokyklų - daugiafunkcio centro.

Konferencijoje dalyvavo Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultet, gamtos mokslų katedros doktorantas Vaidotas Andrašūnas. Jis mokiniams papasakojo apie kormoranų populiacijų pokyčius, jų reikšmę ir mitybos būdus Lietuvoje. Konferencijos pabaigoje V. Andrašūnas, apibendrinęs mokinių tiriamuosius darbus, davė jauniesiems tyrėjams gerų patarimų, kaip reikia teisingai formuluoti darbo tikslus, uždavinius, išvadas. Salantų regioninio parko vyr. ekologė Dovilė Staponkienė pasidžiaugė darbų įvairove, palinkėjo mokiniams sėkmės tęsiant pradėtus darbus.
Konferenciją organizavo mokytojos Rasa Bumblienė ir Vladislava Budrienė.

Biologijos mokytoja Rasa Bumblienė

Konferencija Konferencija Konferencija Konferencija Konferencija