Pradinis Mokslo metų pabaigtuvės

Mokslo metų pabaigtuvės

Paskutinę mokslo metų dieną Salantų gimnazijos bendruomenė rinkosi į šventę, kurioje buvo apdovanoti mokiniai, laimėję prizines vietas konkursuose ir olimpiadose už gimnazijos ribų, paskelbtos Metų mokinio nominacijos, pasirodė gimnazijos meno kolektyvai.
Už prizines vietas įvairaus lygmens konkursuose ir olimpiadose apdovanoti 57 mokiniai, jų šeimos ir 24 mokytojai.

Už puikius pasiekimus Seniūnų prizais apdovanoti šie mokiniai:
Dovydas Žilinskis, 1G, Marijus Žilinskis, 2G, Roberta Diekontaitė, 7a – Imbarės seniūnija;
Simona Domarkaitė, 3G, Vidmantė Petrulevičiūtė, 4b – Salantų seniūnija;
Karolis Margis, 6a, Neda Varpukauskaitė, 3Ga, Samanta Gagilaitė, 5b – Kūlupėnų seniūnija

Metų mokinio nominacijas laimėjo šie mokiniai:
Vidmantė Petrulevičiūtė, 4b klasė,
Karolis Margis, 6a klasė,
Simona Domarkaitė, 3G klasė.

Šventėje dalyvavo Gamtosauginių mokyklų programos koordinatorius Renaldas Rimavičius. Jis pranešė, kad Salantų gimnazija už aktyvią gamtosauginę veiklą 10-tą kartą yra apdovanota Žaliąja vėliava.
Dėkojame šventės globėjams ir rėmėjams: Salantų seniūnui Kazimierui Galdikui, Imbarės seniūnui Antanui Turauskiui, Kūlupėnų seniūnei Ritai Lubienei.

Lina Vaitkuvienė

Mokslo metų pabaigtuvės Mokslo metų pabaigtuvės Mokslo metų pabaigtuvės Mokslo metų pabaigtuvės Mokslo metų pabaigtuvės Mokslo metų pabaigtuvės