Pradinis Sveikatingumo diena

Sveikatingumo diena

Sveikatingumo dieną gimnazijos bendruomenė mokėsi taisyklingo ėjimo pagrindų

2017-09-22 gimnazijoje buvo suorganizuota sveikatingumo diena. Dienos tema – „Ėjimas ir jo nauda žmogui“. Išklausę paskaitą apie taisyklingą ėjimą ir jo naudą, mokiniai, mokytojai ir tėveliai teorines žinias įtvirtino atlikdami praktines užduotis: pėstute keliavo į Imbarės, Laivių piliakalnius, Kalnalį, Šauklių kadagyną, Gaidžio koplyčią. 2G–4G klasių mokiniai ėjo į Alkos alkakalnį, ten dalyvavo Baltų vienybės dienos paminėjime, kurį organizavo Salantų kultūros centras. Taigi dienos nauda įvairiapusė: mokydamiesi taisyklingo ėjimo, mokiniai dar pasikartojo ir savo krašto istoriją, aplankė žymius Salantų apylinkių objektus. Be to, klasių kolektyvai kūrė klasės fotonuotrauką – pirmadienį  visų laukia kūrybiškiausios nuotraukos konkursas.

Gimnazijos administracija

Sveikatingumo diena Sveikatingumo diena   Sveikatingumo diena