Joomla TemplatesWeb HostingFree Joomla Templates
Pradinis Šaškių partija su Klaipėdos miesto meru

Šaškių partija su Klaipėdos miesto meru

Klaipėdos „Akropolyje“ vykusio „Moksleivių šaškių turnyro Klaipėdos miesto mero taurei laimėti 2017“  nugalėtojai buvo pakviesti sužaisti šaškių partiją su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku.

  Šaškių partija su Klaipėdos miesto meru   Šaškių partija su Klaipėdos miesto meru   Šaškių partija su Klaipėdos miesto meru

2017 m. lapkričio 24 d. Klaipėdos Rotušėje prie šaškių lentos su uostamiesčio meru susirungė dvi mūsų gimnazijos mokinės: Ema Janušaitė, 4 kl., (1-4 kl. grupės nugalėtoja) ir Edita Numgaudytė, 4G kl., (9-12 kl. grupės nugalėtoja). Editai nugalėti merą pavyko, Ema partiją baigė lygiosiomis.

 

 

Šaškių-šachmatų būrelio vadovė Ramunė Ruginienė

Klaipėdos „Akropolyje“ vykusio „Moksleivių šaškių turnyro Klaipėdos miesto mero taurei laimėti 2017“  nugalėtojai buvo pakviesti sužaisti šaškių partiją su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku.

2017 m. lapkričio 24 d. Klaipėdos Rotušėje prie šaškių lentos su uostamiesčio meru susirungė dvi mūsų gimnazijos mokinės: Ema Janušaitė, 4 kl., (1-4 kl. grupės nugalėtoja) ir Edita Numgaudytė, 4G kl., (9-12 kl. grupės nugalėtoja). Editai nugalėti merą pavyko, Ema partiją baigė lygiosiomis.

 

Šaškių-šachmatų būrelio vadovė Ramunė Ruginienė