Pradinis Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“

Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“

Salantų gimnazijos mokiniai prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro organizuotos iniciatyvos Pasaulinei AIDS dienai paminėti ir gruodžio 1 d. mokykloje surengė protų mūšį „AIDS: geriau žinoti“.  Protų mūšyje dalyvavo 5-8 klasių keturios komandos.

GMP GMP GMP

Dalyviams pakaitomis su informacija apie AIDS pateiktyse buvo rodoma 10 užduočių. Jos  buvo labai įdomios, reikalavo ir loginio mąstymo, o žinios apie ŽIV ir AIDS – išsamios ir naudingos. Nors kova vyko apylygiai, tačiau nedideliu skirtumu išsiveržė į priekį ir protų mūšį laimėjo 7a ir 7b klasių komanda. Teisingų atsakymų taškus sumavo 3G klasės mokinių komanda. Renginio pabaigoje mandarinais buvo apdovanoti visi dalyvavę protų mūšyje.

Taip pat šią dieną gimnazijos bendruomenė segėjo Europos klubo mokinių padarytus raudonus kaspinus – AIDS simbolius. Renginio pabaigoje gimnazijos kieme iš degančių žvakučių mokiniai sudėjo šį AIDS simbolį – kaspiną. Plakatus renginiui piešė 4G klasės mokinės Gabija Gembutaitė, Eglė Vitkutė, Greta Sakalauskaitė.

Renginį organizavo 8a klasės mokinė Gintarė Žilinskytė bei mokytojos Dalija Sabutytė ir Rasa Bumblienė.

Biologijos mokytoja Rasa Bumblienė