Pradinis Pradinių klasių mokiniai gimnazijoje įžiebė eglutę

Pradinių klasių mokiniai gimnazijoje įžiebė eglutę

Eglutės įžiebimas – tradicinė pradinukų šventė. Šio įvykio nekantriai laukė visi mokiniai, nes tai ženklas, kad Kalėdos jau čia pat.

Pradinių klasių mokiniai gimnazijoje įžiebė eglutę   Pradinių klasių mokiniai gimnazijoje įžiebė eglutę   Pradinių klasių mokiniai gimnazijoje įžiebė eglutę
  Pradinių klasių mokiniai gimnazijoje įžiebė eglutę

Kiekvienais metais eglutę puošti garbė suteikiama ketvirtokams. Visą savaitę klegėjo mokiniai, mokytojai, aptarnaujantis personalas, puošdami sienas ir langus karpiniais, keisdami stendų ekspozicijas. Gruodžio 8 dienos rytą šventę ketvirtokai pradėjo dainomis ir prasmingais žodžiais apie mažo žmogučio dideles svajones. Po ypatingo signalo eglutė suspindo įvairiaspalvėmis lemputėmis. Garsūs mokinių plojimai ir kartu atliekama daina kvietė pasidžiaugti artėjančiomis Kalėdomis. O kalėdinį paštą atidarė neįprastas nykštukų būrys.

Šventės organizatoriai - ketvirtokai ir mokytojas Vidmantas