Pradinis Laimėti prizai zoniniame rašinio konkurse anglų kalba

Laimėti prizai zoniniame rašinio konkurse anglų kalba

Trys mūsų gimnazijos mokiniai – Kotryna Meškytė, 3G, Marijus Žilinskis, 3G, ir Dovydas Žilinskis, 2Gb, dalyvavo Vakarų Lietuvos gimnazijų mokinių rašinio konkurse „Ateities iššūkiai, didelės galimybės: jauni žmonės viską gali išbandyti“ (Future Challenges, Big Possibilities: Youth Can Take Action). Geriausius atrinko lietuvių ir užsienio vertintojų komisija, vadovaujama Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto dėstytoja Robin Gingerich.

Laimėti prizai zoniniame rašinio konkurse anglų kalba Laimėti prizai zoniniame rašinio konkurse anglų kalba Laimėti prizai zoniniame rašinio konkurse anglų kalba
Laimėti prizai zoniniame rašinio konkurse anglų kalba

Dovydas Žilinskis laimėjo II vietą I–II gimnazijos klasių grupėje;

Kotryna Meškytė užėmė III vietą III–IV gimnazijos klasių grupėje, o Marijus Žilinskis apdovanotas nominacija. Kotrynos rašinys buvo eksponuojamas baigiamojo renginio parodoje.

Mokinius ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė M. Kvederaitė