Joomla TemplatesWeb HostingFree Joomla Templates
Pradinis Salantų gimnazistai atskleidė sėkmingo mokymosi paslaptis

Salantų gimnazistai atskleidė sėkmingo mokymosi paslaptis

Mokėjimas mokytis – tiesiausias kelias į džiuginančius rezultatus. Tai suvokdami, mes,  Salantų mokiniai, jau ne kartą rengėme apskrito stalo diskusijas, siekdami išsiaiškinti labiausiai mokytis padedančias mokymosi strategijas ir būdus. O lapkričio 28 dieną Salantų gimnazijos 2 - 4 G klasių mokiniai susirinkome į konferenciją „Mokymosi mokytis sėkmės istorijos Salantų gimnazijoje“. Jos tikslas – pasidalinti individualia mokymosi mokytis patirtimi.

sėkmingo mokymosi paslaptis sėkmingo mokymosi paslaptis sėkmingo mokymosi paslaptis

 

 

Psichologų ir pedagogikos specialistų  mokymosi mokytis rekomendacijas konferencijos pradžioje priminė mokytojos ir apie mokymosi mokytis svarbą kalbėjo Dalija Sabutytė ir Virgina Pociuvienė, Adelė Žeimytė. Asmeniškai patikrintas, taikomas ir padedančias mokytis mokymosi strategijas ir būdus pristatė 10 gerai besimokančių Salantų gimnazijos mokinių. Konferencijoje kalbėjo ir jau ją baigusi buvusi gimnazijos Metų mokinė Greta. Ji video laiške iš užsienio prisiminė, kas jai lengvino mokymąsi  mokykloje ir padėjo siekti gerų rezultatų.

Klausydamiesi draugų sėkmingo mokymosi istorijų prisiminėme ir sužinojome naujų mokymosi mokytis strategijų ir būdų, galinčių pagerinti mokymosi rezultatus.

                                                                           Lietuvių kalbos mokytoja Adelė Žeimytė