Pradinis Kalėdinė gerumo akcija

Kalėdinė gerumo akcija

Salantų gimnazijoje baigėsi Kalėdinė gerumo akcija, skirta Mindaugo Ivanausko  ZOOLOGIJOS sodui paremti. Ta proga sodybos šeimininkas atvyko į gimnaziją ir pradinių klasių mokiniams papasakojo įspūdžius iš savo kelionės po Andų kalnus. Mokiniai atidžiai klausėsi Mindaugo pasakojimo, uždavė klausimų. Susitikimo metu surinktas lėšas, kruopas  mokiniai perdavė sodybos šeimininkui, o dar prieš Kalėdas vienas iš 2b klasės mokinių tėvelių Liudvikas Bumblys pats  pašarą gyvūnams nuvežė į sodybą.

Kalėdinė gerumo akcija Kalėdinė gerumo akcija Kalėdinė gerumo akcija

Prie gerumo akcijos prisijungė technologijų mokytojas Rimantas  Jonušas su  IGa, b klasių mokiniais O. Jonušu, D. Dvarionu, D. Drungilu, P.Bėrontu, I. Gliožeriu, V. Tuzu, kurie  vykdė projektą ,,Lesyklėlės  pradinių klasių mokiniams“. Iš atliekų gimnazistai pagamino lesyklėles, jas pristatė ir įteikė kiekvienai pradinukų  klasei. Šios lesyklėlės buvo pastatytos lauke prie gimnazijos. Reikia tikėtis, kad jas lankys pasilikę peržiemoti paukščiai. Na, o mokiniai nepamirš į jas priberti lesalų.

Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokiniai  supranta, kaip svarbu padėti visiems,  kas gyva gamtoje.

Nuoširdžiai dėkoju  visiems, kurie prisidėjo prie Gerumo akcijos.

Akcijos iniciatorė geografijos mokytoja Kleopa Janušauskienė