Pradinis Dovana konkurso ,,Grąžinti verta“ nugalėtojams

Dovana konkurso ,,Grąžinti verta“ nugalėtojams

Salantų gimnazijos 8b klasės mokiniai, vadovaujami jų klasės vadovės K. Janušauskienės ir chemijos mokytojos B. Snarkevičienės, dalyvavo respublikiniame konkurse „Grąžinti verta". Mokiniai atliko kūrybinę užduotį, sukūrė videofilmą apie rūšiavimo naudą ir tapo nugalėtojais – laimėjo eksperimentinę pamoką apie pakuočių poveikį mūsų planetai.

Bandymai Bandymai Bandymai
Bandymai Bandymai   chemija

Sausio 19 d. aštuntokai sulaukė dovanos –  į Salantų gimnaziją atvyko eksperimentinės pamokos atstovai Agnė Kuznecovaitė ir Jokūbas Drozdovas iš „Mėgintuvėlis.lt". Eksperimentinės pamokos, kurios dalyviai buvo aštuntokai, tikslas – išsiaiškinti, ar iš tiesų žemėje yra tik keturi pagrindiniai elementai: ugnis, vanduo, žemė ir oras. Mokiniams teko pabūti mokslininkais laboratorijoje, regėti ir atlikti daugybę eksperimentų. Taip pat jie buvo ,,įkalinti“ muilo burbule, rankose laikė ugnį ir anglies dioksido ledo gabalėlį, sužinojo  apie šiukšlių salą Ramiajame vandenyne ir ozono,  kuris artėja virš Lietuvos, sluoksnio mažėjimą virš Norvegijos.

Pamoka buvo labai įdomi ir visiems mokiniams patiko. Buvo verta įdėti tiek darbo dėl rezultato!

Viltė Kniežaitė, 8b klasės mokinė

chemija   chemija   chemija