Pradinis Meninio skaitymo popietė

Meninio skaitymo popietė

Sausio 23 d. Salantų gimnazijoje vyko kasmetinė meninio skaitymo popietė.

Meninio skaitymo popietė Meninio skaitymo popietė

Šiemet  joje  dalyvavo dešimt 5-4Gklasių mokinių : Dovydas Būtė, Vidamantė Petrulevičiūtė, Dovydas Kuprys (visi 5 kl. mokiniai, mokytoja I. Jasienė),  Samanta Gagilaitė ( 6 kl., mokytoja A. Žeimytė), Aistė Narvilaitė, Vakarė Martišiūtė (7 kl., mokytoja I. Jasienė),  Roberta Diekontaitė , Martyna Kazlauskytė (8 kl., mokytoja Aina Stonkuvienė), Neda Varpukauskaitė (4G kl., mokytoja A. Žeimytė), Povilas Vengalis (4G kl., mokytoja Aina Stonkuvienė). Nors visi pasirodė puikiai ir buvo apdovanoti Padėkos raštais bei saldžiomis dovanėlėmis, tačiau labiausiai klausytojų ir vertintojų širdis suvirpino šeštokės Samantos ir abiturientės Nedos skaitymai. Šioms mokinėms patikėta atstovauti mūsų gimnazijai rajoniniame meninio skaitymo konkurse. Sėkmės joms.

Lietuvių kalbos mokytoja J. Rapalienė