Pradinis Į Salantų gimnaziją rinkosi pradinių klasių mokytojai

Į Salantų gimnaziją rinkosi pradinių klasių mokytojai

2018 m. vasario 7 d. Salantų gimnazijoje vyko seminaras „Šiuolaikinė pradinukų pamoka: idėjos ir efektyvinimo būdai”, kuriame dalyvavo 22 Kretingos rajono pradinių klasių mokytojai.

Seminaro pradžioje dalyviai stebėjo emocingą, šiuolaikišką lietuvių kalbos pirmoje klasėje pamoką, kurią vedė Salantų gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rūta Zorgevičienė.

Aptarimo metu visi pasidžiaugė mokytojos metodų įvairove, nuoširdžiais santykiais su pirmokėliais dirbant pagal naująsias lietuvių kalbos TAIP serijos  mokymo priemones.

Į Salantų gimnaziją rinkosi pradinių klasių mokytojai Į Salantų gimnaziją rinkosi pradinių klasių mokytojai

Vėliau seminarą vedė viena iš naujosios lietuvių kalbos programos pradinėms klasėms ir TAIP serijos vadovėlio ir kitų priemonių autorių,  Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo mokslų fakulteto Ugdymo pagrindų katedros profesorė Daiva Jakavonytė-Staškuvienė.

Lektorė pristatė Lietuvos 4 klasės PIRLS 2016 skaitymo pasiekimus. Akcentavo skaitymo ir kalbinių gebėjimų gerinimo galimybes. Supažindino su lietuvių kalbos užduočių pasirinkimo ir kūrimo strategijomis. Dalinosi užsienio švietimo patirtimi.

Seminaro organizatorius mokytojas Romualdas Jonauskas

Seminaro organizatorius mokytojas Romualdas Jonauskas