Pradinis Pavasario atostogų įspūdžiai

Pavasario atostogų įspūdžiai

Per pavasario atostogas, balandžio 5-7 dienomis, nemažas būrelis 5-3G klasių mokinių, tėvelių ir mokytojų keliavo po Baltijos šalis – Latviją, Estiją, keltu kėlėsi į Suomiją.

Pavasario atostogų įspūdžiai Pavasario atostogų įspūdžiai   Pavasario atostogų įspūdžiai
  Pavasario atostogų įspūdžiai   Pavasario atostogų įspūdžiai   Pavasario atostogų įspūdžiai

Lankėsi ne tik minėtų šalių sostinėse, grožėjosi jų senamiesčiais, įdomiais architektūriniais statiniais, bet aplankė ir Suomenlinos salasgyvenamą jūrų tvirtovę, pastatytą šešiose salose Suomijos sostinėje Helsinkyje. Ji įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir yra mėgstama ne tik turistų, bet ir tarp vietinių gyventojų vieta, vieną seniausių Suomijos miestų Porvoo, Latvijos miestelio Siguldos įžymybes – įspūdingą Turaidos pilį, Gutmanio olą, vaikščiojome po Gaujos nacionalinio parko Dainų slėnį.

Tris kelionės dienos prabėgo nepastebimai, o įspūdžiai nepamirštami.

Biologijos mokytoja Rasa Bumblienė