Pradinis Tarptautinė vaikų knygos diena

Tarptautinė vaikų knygos diena

„Knyga – slėpininga jėga!”

Tarptautinė vaikų knygos diena Tarptautinė vaikų knygos diena Tarptautinė vaikų knygos diena
Tarptautinė vaikų knygos diena Tarptautinė vaikų knygos diena

Balandžio 12 dieną gimnazijoje vyko baigiamasis respublikinės skaitymo skatinimo loterijos „Gerasis skaitymo virusas: 100 praeities ir dabarties klausimų“ renginys. Šio projekto bei renginio iniciatorius – Šilutės rajono Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos biblioteka. Skaitymo viruso bakterijomis „užsikrėtė“ 1-8 ir 1-3G klasių mokiniai. Mokiniai viso projekto metu perskaitė net 527 knygas. Išrinktos aktyviausiai skaitymo projekte dalyvavusios klasės bei mokiniai, perskaitę daugiausiai knygų. Skaitymo loteriją laimėjo net keturios klasės: 3 klasės mokiniai perskaitė 117 knygų, 1b klasės mokiniai - 114 knygų, 5 bei 8a klasės - po 48 knygas. Trečios klasės mokinės Karina Skaraitė ir Intija Mickūnaitė, 1b klasės mokiniai Kristupas Kuprys ir Jovilė Skersytė bei 8a klasės mokinys Aurimas Žeimys perskaitė daugiau kaip 20 knygų ir tapo skaitymo loterijos nugalėtojais. Renginio svečiai pravedė mokiniams linksmą viktoriną bei apdovanojo geriausius skaitytojus padėkos raštais, saldžiais prizais bei vertingomis dovanomis.

I.Žukauskaitė, bibliotekos vedėja