Joomla TemplatesWeb HostingFree Joomla Templates
Pradinis Laimėti Švedijos ambasados apdovanojimai už rašinius anglų kalba

Laimėti Švedijos ambasados apdovanojimai už rašinius anglų kalba

Kotryna Meškytė, 3G, ir Deivydas Vyšniauskas, 4G, dalyvavo anglų kalbos kūrybinių rašinių „#GlobalGoals“ konkurse, kurį suorganizavo Švedijos karalystės ambasada kaip prasmingą dovaną Lietuvos šimtmečio proga nuo Švedijos karalystės. Jie tapo laureatais, o Kotryna ir prizininke (viena iš trijų).

Laimėti Švedijos ambasados apdovanojimai už rašinius anglų kalba Laimėti Švedijos ambasados apdovanojimai už rašinius anglų kalba Laimėti Švedijos ambasados apdovanojimai už rašinius anglų kalba

 

Lietuvai minint valstybingumo šimtmetį, Švedija kartu su savo ambasada pasveikino lietuvius pakviesdama jaunąją kartą įsitraukti į 17 svarbiausių, Jungtinių Tautų iškeltų globalinių problemų (The Global Goals for Sustainable Development) sprendimą. Pasirinkę vieną iš jų, mokiniai aprašė kiekvienas savo viziją, kaip gali prisidėti prie gražesnės ir teisingesnės ateities kūrimo.

Mūsų mokiniai Kotryna Meškytė, 3G, ir Deivydas Vyšniauskas, 4G, dalyvavo šiame anglų kalbos kūrybinių rašinių „#GlobalGoals“ konkurse. Buvo atrinkti geriausi rašiniai ir sudėti į knygą. Joje ir mūsų abiejų mokinių, tapusių laureatais, darbai. Todėl balandžio 20 d. jie buvo pakviesti į apdovanojimų ceremoniją Švedijos Karalystės ambasadoje Vilniuje.

Kadangi šį konkursą inicijavo Švedijos profesinio ir suaugusiųjų mokymo ministrė Anna Ekström, ji neakivaizdiniu būdu pasakė sveikinimo kalbą laureatams skatindama juos įgyvendinti savo idėjas ir siekti pasaulio darnaus vystymosi.

Kotryna Meškytė tapo dar ir konkurso prizininke (viena iš trijų) ir laimėjo konkurso partnerio „Tele2“ įsteigtą ypatingąjį prizą – nešiojamąjį kompiuterį “Lenovo Yoga” su mobiliuoju internetu. Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė Kotryną pakvietė į 3 dienų susitikimą, o Paulius Gritėnas, naujienų portalo www.15min.lt užsienio naujienų žurnalistas, pasiūlė praleisti 1 dieną dirbant žurnalisto darbą.

Daugiau informacijos apie renginį žiūrėkite: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/svietimas/apdovanoti-svedijos-ambasados-ir-15min-organizuoto-rasiniu-konkurso-globalgoals-laimetojai-233-959968?c=233

Po ceremonijos apsilankėme moderniausiame Lietuvoje muziejuje, interaktyviame „Valstybės pažinimo centre“, įkurtame Prezidentūroje.

 

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

Marytė Kvederaitė

 

Laimėti Švedijos ambasados apdovanojimai už rašinius anglų kalba

 

Iš kairės pirmoji Švedijos Karalystės ambasadorė J. E. ponia Marija Christina Lundqvist; šalia Austėja Landsbergienė, privačių mokyklų tinklo įkūrėja ir vadovė, edukologė; ketvirtoji Lietuvos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, šalia prizininkė Kotryna Meškytė, Salantų gimnazijos 3G kl. mokinė su kitais dviem prizininkais.

Laimėti Švedijos ambasados apdovanojimai už rašinius anglų kalba

 

Švedijos ambasadorė, Lietuvos Švietimo ir mokslo ministrė, rašinių vertinimo komisijos nariai ir konkurso prizininkai.

Laimėti Švedijos ambasados apdovanojimai už rašinius anglų kalba

 

Iš dešinės Švedijos Karalystės ambasadorė J. E. ponia Marija Christina Lundqvist; prizininkė Kotryna Meškytė, Salantų gimnazijos 3G kl. mokinė; Lietuvos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, konkurso laureatas Deivydas Vyšniauskas, Salantų gimnazijos 4G kl. mokinys.

Laimėti Švedijos ambasados apdovanojimai už rašinius anglų kalba Laimėti Švedijos ambasados apdovanojimai už rašinius anglų kalba
Laimėti Švedijos ambasados apdovanojimai už rašinius anglų kalba Laimėti Švedijos ambasados apdovanojimai už rašinius anglų kalba

 

Švedijos Karalystės ambasadorė J. E. ponia Marija Christina Lundqvist pasirašo knygoje-rinktinėje, sudarytoje iš geriausių konkurso rašinių.

Laimėti Švedijos ambasados apdovanojimai už rašinius anglų kalba

 

 

 

 

 Visi konkurso laureatai – rašinių autoriai ir iliustratoriai.

 

 

Kotryna Meškytė, 3G, ir Deivydas Vyšniauskas, 4G, dalyvavo anglų kalbos kūrybinių rašinių „#GlobalGoals“ konkurse, kurį suorganizavo Švedijos karalystės ambasada kaip prasmingą dovaną Lietuvos šimtmečio proga nuo Švedijos karalystės. Jie tapo laureatais, o Kotryna ir prizininke (viena iš trijų).

 

Lietuvai minint valstybingumo šimtmetį, Švedija kartu su savo ambasada pasveikino lietuvius pakviesdama jaunąją kartą įsitraukti į 17 svarbiausių, Jungtinių Tautų iškeltų globalinių problemų (The Global Goals for Sustainable Development) sprendimą. Pasirinkę vieną iš jų, mokiniai aprašė kiekvienas savo viziją, kaip gali prisidėti prie gražesnės ir teisingesnės ateities kūrimo.

Mūsų mokiniai Kotryna Meškytė, 3G, ir Deivydas Vyšniauskas, 4G, dalyvavo šiame anglų kalbos kūrybinių rašinių „#GlobalGoals“ konkurse. Buvo atrinkti geriausi rašiniai ir sudėti į knygą. Joje ir mūsų abiejų mokinių, tapusių laureatais, darbai. Todėl balandžio 20 d. jie buvo pakviesti į apdovanojimų ceremoniją Švedijos Karalystės ambasadoje Vilniuje.

Kadangi šį konkursą inicijavo Švedijos profesinio ir suaugusiųjų mokymo ministrė Anna Ekström, ji neakivaizdiniu būdu pasakė sveikinimo kalbą laureatams skatindama juos įgyvendinti savo idėjas ir siekti pasaulio darnaus vystymosi.

Kotryna Meškytė tapo dar ir konkurso prizininke (viena iš trijų) ir laimėjo konkurso partnerio „Tele2“ įsteigtą ypatingąjį prizą – nešiojamąjį kompiuterį “Lenovo Yoga” su mobiliuoju internetu. Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė Kotryną pakvietė į 3 dienų susitikimą, o Paulius Gritėnas, naujienų portalo www.15min.lt užsienio naujienų žurnalistas, pasiūlė praleisti 1 dieną dirbant žurnalisto darbą.

Daugiau informacijos apie renginį žiūrėkite: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/svietimas/apdovanoti-svedijos-ambasados-ir-15min-organizuoto-rasiniu-konkurso-globalgoals-laimetojai-233-959968?c=233

Po ceremonijos apsilankėme moderniausiame Lietuvoje muziejuje, interaktyviame „Valstybės pažinimo centre“, įkurtame Prezidentūroje.

 

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

Marytė Kvederaitė