Pradinis Gimnazistai – svarsčio kėlimo varžybų prizininkai

Gimnazistai – svarsčio kėlimo varžybų prizininkai

Balandžio 19 d. Kretingos M. Daujoto pagrindinėje mokykloje vyko Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklų svarsčio kėlimo varžybos, kuriose ypač sėkmingai pasirodė mūsų gimnazistai.

Gimnazistai – svarsčio kėlimo varžybų prizininkai Gimnazistai – svarsčio kėlimo varžybų prizininkai Gimnazistai – svarsčio kėlimo varžybų prizininkai

Komandinėje įskaitoje jaunučiai: Deividas Budrys (1Gb), Aurimas Dobrovolskis (1Gb), Vilius Lukaitis(1Ga) Paulius Račkauskas(1Ga) ir Oskaras Jonušas(1Ga), iškovojo II vietą. Komanda ir jos dalyviai buvo apdovanoti antros vietos taure, medaliais.
Visus šiuos vyrus sveikiname su laimėjimu.

Kūno kultūros mokytojas Arūnas Skara.