Joomla TemplatesWeb HostingFree Joomla Templates
Pradinis Ugdymo diena skirta Žemės dienai

Ugdymo diena skirta Žemės dienai

Balandžio 27 dieną Salantų gimnazijoje vyko ugdymo diena skirta Žemės dienai. Nuo pat ryto 5-8, 1G-3G klasių mokiniai klausėsi paskaitų apie biologinę įvairovę ir įvairius lankomus objektus Žemaitijos regione.

  darom   darom   darom
  darom   darom   darom

Paskaitas vedė vyr. specialistai iš Žemaitijos nacionalinio ir Salantų regioninio parko. Paskui 1-8, 1G-3G klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Darom“, kurios metu rinko šiukšles įvairiose Salantų miesto teritorijose, Šauklių draustinyje ir Laivių kaimo paupyje. „Darom“ akcija yra vienas didžiausių renginių Lietuvoje, atkreipianti dėmesį ne tik į aplinkosaugos problemas, bet skatinantis savanorystės, socialinio atsakingumo ir pilietiškumo jausmus.

 

darom darom darom
darom darom darom
darom darom darom

  darom

Mokytoja Rasa Bumblienė

Balandžio 27 dieną Salantų gimnazijoje vyko ugdymo diena skirta Žemės dienai. Nuo pat ryto 5-8, 1G-3G klasių mokiniai klausėsi paskaitų apie biologinę įvairovę ir įvairius lankomus objektus Žemaitijos regione. Paskaitas vedė vyr. specialistai iš Žemaitijos nacionalinio ir Salantų regioninio parko. Paskui 1-8, 1G-3G klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Darom“, kurios metu rinko šiukšles įvairiose Salantų miesto teritorijose, Šauklių draustinyje ir Laivių kaimo paupyje. „Darom“ akcija yra vienas didžiausių renginių Lietuvoje, atkreipianti dėmesį ne tik į aplinkosaugos problemas, bet skatinantis savanorystės, socialinio atsakingumo ir pilietiškumo jausmus.

 

Mokytoja Rasa Bumblienė