Pradinis Salantiškiai dalyvavo Žemaitijos regiono gamtamokslinėje konferencijoje „Sužinok daugiau“

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje balandžio 25 dieną įvyko Žemaitijos regiono mokinių tiriamųjų darbų konferencija „Sužinok daugiau“. Konferencijos dalyviai atvyko iš Klaipėdos universiteto, Palangos „Baltijos“, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinių mokyklų, Skuodo Pranciškaus Žadeikio, Palangos senosios, Gargždų „Vaivorykštės“, Kretingos rajono Salantų, VšĮ Pranciškonų bei Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijų.

b

Salantų gimnazijos mokiniai Samanta Gagilaitė, 6b kl., Karolis Margis, 7a kl., Milda Budrytė, 8b kl. sėkmingai parengė ir pristatė savo tiriamąjį darbą „Cukraus kiekio nustatymas įvairiuose gėrimuose“. 7a klasės mokiniai Dovydas Žioba ir Šarūnas Gricius parengė ir pristatė tiriamąjį darbą „Baltymų ir gliukozės kiekio nustatymas įvairiose pieno rūšyse“. Šių tiriamųjų darbų vadovė biologijos mokytoja Rasa Bumblienė.

Mokytoja Rasa Bumblienė