Pradinis Regioniniai skaitymai ,,Kalbu žemaitiškai Žemaitės tėviškėje"

Regioniniai skaitymai ,,Kalbu žemaitiškai Žemaitės tėviškėje"

2018 metų gegužės 17 dieną Bukantėje vyko pradinukų žemaitiški skaitymai „Kalbu žemaitiškai Žemaitės tėviškėje". Renginį vedė Salantų gimnazijos antrokai: Urtė Martišiūtė ir Edgaras Žioba.

Kalbu žemaitiškai Žemaitės tėviškėje   Kalbu žemaitiškai Žemaitės tėviškėje   Kalbu žemaitiškai Žemaitės tėviškėje

Žemaitiškus skaitymus skaitė Kūlupėnų, Šateikių pagrindinių mokyklų ir Salantų gimnazijos pradinių klasių mokiniai. Skaitovai buvo apdovanoti Padėkos raštais.
Renginyje linksmą nuotaiką suteikė Plungės rajono Šateikių pagrindinės  mokyklos vaikų folklorinis ansamblis „Blėndžiavoka“, vadovė Saulena Šimkevičienė. Muziejaus vedėja Aušra Petrošienė ir muziejininkė Laimutė Arlauskienė pakvietė paragauti žemaičių kulinarinio paveldo. Mokytojai kartu su mokiniais galėjo degustuoti tradicinius žemaičių valgius: varškės sūrį, spirginę, kastinį su bulvėmis.
Iš Žemaitės tėviškės visi grįžo džiugūs ir pilni nepakartojamų įspūdžių.

Mokytojos Daiva Žilinskienė ir Jūratė Žiobienė

Iš Žemaitės tėviškės visi grįžo džiugūs ir pilni nepakartojamų įspūdžių.

Mokytojos Daiva Žilinskienė ir Jūratė Žiobienė