Pradinis Iš tarptautinio festivalio sugrįžus

Iš tarptautinio festivalio sugrįžus

Gegužės 11-13 dienomis Salantų gimnazijos mokinių ir mokytojų delegacija dalyvavo tarptautiniame draugystės festivalyje ,,Jaunystės spalvos“. Šiemet festivalio dalyvius sukvietė Priekulės (Latvija) vidurinė mokykla. Šis festivalis vyko jau 52-ąjį kartą. Be lietuvių, festivalyje dalyvavo delegacijos iš Rusijos ir Estijos.

Mokiniai patys ruošėsi ir dalyvavo pop dainos vakare, sportinėse varžybose, įdomiai laiką leido kūrybinėse dirbtuvėse, surengė šventinį koncertą, labdaringą mugę, aplankė Liepojos įžymybes, nepamirštami įspūdžiai liko iš naktinio žygio, vakarais šėlo diskotekoje. Taip pat kiekviena delegacija prisidėjo prie priekuliškių pradėtos kurti knygos, skirtos Latvijos 100-iui paminėti.

Visa delegacija parsivežė daugybę nepamirštamų įspūdžių, nes festivalis leidžia labiau pažinti kitų šalių kultūrą, susirasti naujų draugų, tobulinti užsienio kalbų žinias ir, žinoma, labiau pažinti ir save.

Delegacija nuoširdžiai dėkoja Salantų gimnazijos administracijai už galimybę išvykti į festivalį. Kitais metais keturių šalių pažintis tęsis Estijoje, Tyrvoje.

Mokytoja A. Stonkuvienė, delgacijos narė

Iš tarptautinio festivalio sugrįžus Iš tarptautinio festivalio sugrįžus Iš tarptautinio festivalio sugrįžus Iš tarptautinio festivalio sugrįžus