Pradinis Tarptautinei biologinės įvairovės dienai paminėti

Tarptautinei biologinės įvairovės dienai paminėti

Gegužės 22-oji biologinės įvairovės diena. Tai dienai paminėti gegužės- birželio mėnesiais per biologijos ir geografijos pamokas mokiniai vykdė įvairias veiklas. Šeštų ir septintų klasių mokiniai tyrinėjo Salantų parko tvenkinių pakrančių biologinę įvairovę ir kūrė tvenkinių atsiradimo ir jų vardo kilmę, šeštų klasių mokiniai tyrinėjo Salanto upės slėnio biologinę įvairovę. Penktų klasių mokiniai susipažino su vabalų biologine įvairove ir kiekvienas mokinys sukūrė įsivaizduojamo vabalo raštą. Aštuntų klasių mokiniai gilinosi į įvairias ekologines temas ir parengė savo klasėms pranešimą.

Tarptautinei biologinės įvairovės dienai paminėti Tarptautinei biologinės įvairovės dienai paminėti Tarptautinei biologinės įvairovės dienai paminėti
Tarptautinei biologinės įvairovės dienai paminėti

Mokytoja Kleopa Janušauskienė