Pradinis MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĖ

MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĖ

Mokslo ir žinių diena aplanko bene visus namus, sujungia kartas, sujaudina širdis ir sušildo prisiminimais. Nors šventės scenarijus beveik nesikeičia, tačiau kaskart ji vis kitokia ir vienintelė tokia pirmą kartą į mokyklą žengiantiems mažiesiems bei paskutinę Rugsėjo pirmąją joje sutinkantiems abiturientams.

Rugsėjo šventė Rugsėjo šventė Rugsėjo šventė
Rugsėjo šventė

Susirinkusiuosius sveikino laikinai gimnazijos direktoriaus pareigas einanti L. Vaitkuvienė, Salantų parapijos klebonas Audrius Keršys, Valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos skyriaus vedėjas Vytautas Ročys, Salantų miesto seniūnas Kazimieras Galdikas, Imbarės seniūnas Antanas Turauskis. Savo dainomis džiugino buvusi Salantų gimnazijos mokinė Indrė Jucytė.

Po sveikinimų klasių auklėtojai ir mokiniai sugužėjo į Pirmąją pamoką.

Mokytojas Vidmantas Budrys