2018 m. birželio 20 d. vyko  Pagrindinio ugdymo baigimo šventė. Laikinai einanti direktoriaus pareigas Lina Vaitkuvienė 40-čiai mūsų gimnazijos 2G klasių mokinių  įteikė Pagrindinio ugdymo baigimo pažymėjimus. Šiemet šie pažymėjimai ypatingi  - jie paženklinti Lietuvos 100-mečio simboliu.  Klasių vadovės Valentina Budrienė ir Kristina Sungailaitė-Mockuvienė padėkojo mokiniams už įvairias veiklas gimnazijoje. 1-okai gimnazistai palinkėjo nebijoti kliūčių ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Pagrindinio ugdymo baigimo šventė_4Pagrindinio ugdymo baigimo šventė_3Pagrindinio ugdymo baigimo šventė_2Pagrindinio ugdymo baigimo šventė_1

Šventės organizatorės 1G klasių vadovės Jolanta Rapalienė ir Virgina Pociuvienė