Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnijos ir šv. Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų globėjo, diena. Tą dieną 6 ir 8a klasių mokiniai Salantų regioninio parko lankytojų centre išklausė Kretingos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistų pranešimą apie gyvūnų laikymo namuose ypatumus,  ligas, „5 gyvūnų laisves”.

Netradicinės pamokos Pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti_1Netradicinės pamokos Pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti_2Netradicinės pamokos Pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti_3Netradicinės pamokos Pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti_4

 

1Gb ir 3G klasių mokiniai apsilankė Šauklių riedulyne, kur 40 ha aptvare yra įveista muflonų banda. Salantų regioninio parko ekologė Asta Bagočienė supažindino mokinius su jų biologija, elgsena. Užlipę į apžvalgos bokštą ir eidami pėsčiųjų taku, tikėjomės išvysti nors vieną raguotąjį, tačiau, deja, muflonas baikštus ir ne itin „bendraujantis“ gyvūnas, tad juos pamatyti nepavyko.

Kvėpuodami gaiviu kadagyno oro vaikščiojome pažintiniu taku. Mokiniai susikibę rankomis padarė širdelės formos ratą, kuris simbolizuoja mūsų meilę gyvūnams.

Išvyką organizavo mokytojos Rasa Bumblienė ir Kleopa Janušauskienė

                                                                                Rasa Bumblienė,

                                                                                biologijos mokytoja