Spalio 18 dieną šeštos klasės mokiniai Vidmantė Petrulevičiūtė, Dovydas Būtė ir aštuntos klasės mokiniai Karolis Margis ir Šarūnas Gricius dalyvavo Kretingos rajono ugdymo įstaigų 5-8 klasių mokinių viktorinoje „Gamtos žinovai“. Viktorina vyko Kartenos daugiafunkciniame centre, ją organizavo šios mokyklos biologijos mokytoja metodininkė Aušra Gedgaudienė.

Gamtos žinovai_1Gamtos žinovai_2Gamtos žinovai_3Gamtos žinovai_4Gamtos žinovai_5Gamtos žinovai_6

Mokinių septynias komandas sudarė  skirtingų mokyklų nariai. Mokiniai atsakinėjo į klausimus apie gamtos biologinę įvairovę, Lietuvos  gamtines ekosistemas, Lietuvos ir Kretingos rajono gamtos ir kultūros saugomas teritorijas ir objektus. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog daugiausiai taškų surinko komanda, kuriai atstovavo mūsų gimnazijos šeštokas Dovydas Būtė. Po viktorinos visi dalyviai linksmai laiką leido vaikštinėdami Kartenos piliakalnio takeliais.

Rasa Bumblienė,

biologijos mokytoja